Absolwenci na walizkach

„Abolwenci na walizkach” – Opinie

Opinie dotyczące coachingu kariery

Opinia Pauliny

Zapisując się na coaching chciałam lepiej poznać siebie, nauczyć się, jak wyznaczać konkretne cele i je osiągać. Efekty jakie przyniosły sesje pozytywnie mnie zaskoczyły. Pani Iwona jest niesamowitym coachem. Pomogła mi nie tylko odkryć siebie, swoje prawdziwe marzenia i potrzeby, ale również zbudować nieustającą motywację w drodze do osiągania celów. Dzięki tym sesjom moja motywacja nie słabnie, a ja czuję, że cel jest już bardzo blisko. Jestem za to ogromnie wdzięczna, a naszą współpracę oceniam na piątkę z plusem.

źródło

Opinia Katarzyny

Zrozumiałam, że muszę działać. Zapisałam się na zajęcia plastyczne, żeby sprawdzić, czy mam talent i czy pomoże mi on w przyszłości zmienić pracę zawodową. Zrozumiałam, że proces coachingu jest trudny, ale bardzo owocny. Zrozumiałam też różne moje podświadome decyzje czy zachowania. Dzięki temu mogłam zmienić swoje nastawienie do niektórych rzeczy. Polecam wszystkim osobom taką drogę. Warto spróbować, żeby odkryć chociaż cząstkę nowego patrzenia na rzeczywistość.

źródło

Opinie dotyczące naszych szkoleń

Opinia Kingi, uczestniczki szkolenia z marketingu internetowego

Podziękowania za pełne zaangażowanie w zadania uczestników szkolenia, profesjonalne podejście do tematu szkoleniowca i ogólnie kapitalną atmosferę ? szkoda, że tak krótko, oby więcej i częściej :)

źródło

Opinia Marleny, uczestniczki szkolenia z marketingu internetowego

Świetne szkolenie w miłej atmosferze! Trener z profesjonalnym podejściem do sprawy e-marketingu? Polecam!

źródło

Opinia Natalii, uczestniczki szkolenia z marketingu internetowego

Dziękuję za miłą atmosferę i pełne zaangażowanie. Najbardziej spodobała mi się możliwość pracy w grupie oraz praktyczne podejście do tematu. Życzę dalszych sukcesów!

źródło

Opinia Tomasza, uczestnika szkolenia z marketingu internetowego

Atmosfera bardzo miła, profesjonalne podejście trenera do szkolenia. Polecam!

źródło

Opinia Ani, uczestniczki szkolenia z marketingu internetowego

Super atmosfera, dużo przekazanej wiedzy. Oby więcej takich szkoleń. Serdecznie polecam i pozdrawiam szkoleniowców i absolwentów.

źródło

Opinie dot. platformy Nojobnofun.pl

Kamila D.

Kiedy zobaczyłam informację, iż istnieje coś takiego jak E-CV pomyślałam, że jest to coś czego właśnie u nas brakowało. Na co dzień pracuję jako doradca zawodowy, dlatego zależy mi, aby być „na czasie” z nowościami związanymi z szukaniem pracy. Codziennie dostaję masę tradycyjnych życiorysów, które niestety niczym się nie wyróżniają. Platforma nojobnofun.pl jest bardzo wygodnym, innowacyjnym narzędziem. Na swój własny, indywidualny sposób można przedstawić swoje osiągnięcia. Z pewnością opcja E-CV nie jest dla wszystkich i nie każdemu przypadnie do gustu, ale dla osób, które są świadome konieczności inwestowania we własny rozwój, będzie to znakomite rozwiązanie. Polecam nojobnofun.pl wszystkim, którzy szukają czegoś więcej.

źródło

Mateusz B.

Szukałem takiego serwisu, by móc szybko, sprawnie i intuicyjnie wrzucić wszystko co związane z moim CV, a także urozmaicić swoją personalną stronę o przejrzyste, żywe i czytelne dodatki graficzne. Bardzo zależało mi na łatwym dodawaniu treści do portfolio. Wszystko to znalazłem na platformie NoJobNoFun i jeżeli wy również czegoś takiego szukacie, to polecam się z nią zapoznać jak najszybciej :)

źródło

Marek P.

Nigdy nie lubiłem pisać CV, było to dla mnie uciążliwe pod względem edytowania. Tutaj nie dość, że edytowanie robi się samo, to jeszcze samo CV jest niezwykle estetyczne, ciekawe, jest czymś oryginalnym. Myślę, że mojego przyszłego pracodawcę z pewnością zainteresuje taka forma tego dokumentu, na tle stosu zwykłych, podobnych jednej CVki do drugiej. Myślę, że z pewnością zostanie doceniona kreatywność w wykonaniu :)

źródło

Justyna Ż.

No job no fun to przede wszystkim możliwość stworzenia formy CV \'na czasie\', a może nawet trochę wybiegającej naszą polską strefę czasową. Przeglądając ostatnio stronę pewnej firmy natknęłam się na informację, że nie przyjmują CV w formie standardowego załącznika w wiadomości mailowej. Wtedy pojawiło mi się w głowie właśnie E-CV z nojobnofun.pl. Polecam! Super możliwość na spojrzenie na swoje CV z innej strony :)

źródło

Angelika Z.

Ten serwis jest genialnym pomysłem. Nie sprawia większych problemów z obsługą. Ciekawa, prosta i zarazem nowoczesna szata graficzna jest kolejnym atutem tego serwisu. Będę polecać swoim znajomym!

źródło