Archiwa

Adresowanie komórek – względne, bezwzględne i mieszane

17/05/2017

W Microsoft Excel wyróżniamy kilka rodzajów adresowania: względne, mieszane, bezwzględne i wielowymiarowe. W tym artykule skupimy się na adresowaniu jednowymiarowym, czyli adresowaniu samej komórki. Adresowanie komórki można zrobić na 3 sposoby, jak w tytule artykułu.

CZYTAJ

Funkcja wyszukaj.pionowo – łączenie danych z różnych źródeł

06/07/2016

Funkcja WYSZUKAJ.PIONOWO służy do łączenia i uzupełnianie danych, przeszukiwanie danego zakresu, aby znaleźć dokładnie to, czego szukamy. Możemy szukać zarówno dokładnego odpowiednika, jak i najlepszego dopasowania.

CZYTAJ

„JEŻELI” – przydatna funkcja w arkuszu kalkulacyjnym

05/05/2016

Funkcja warunkowa JEŻELI ma szerokie zastosowanie. W niektórych sytuacjach jej znajomość może okazać się niezbędna. Jeśli musisz rozwiązać jakieś zadanie, a żadna ze znanych ci formuł nie jest skuteczna, to prawdopodobnie pomoże ci formuła JEŻELI. Ten turorial zawiera kilka praktycznych zadań na zaawansowane stosowanie funkcji JEŻELI.

CZYTAJ

Wyznaczanie funkcji trendu na podstawie wykresu danych

27/09/2011

W sformułowaniu hipotezy dotyczącej postaci analitycznej funkcji trendu pomocą jest ocena wzrokowa wykresu danych. Wykresy Excela posiadają opcję umożliwiającą dodawanie linii trendu. Dodawany trend może być liniowy bądź nieliniowy. Trend liniowy to graficzna postać omawianej przez nas funkcji regresji zaznaczając opcję wyświetlania równania i R-kwadrat otrzymujemy przy wykresie funkcji postać równania regresji oraz służącą do […]

CZYTAJ

Noc Szkoleń – 10. edycja

31/12/2019

W ten wyjątkowy sylwestrowy dzień ogłaszamy termin jubileuszowej 10. edycji Nocy Szkoleń. Będzie to wyjątkowa nona (jak w muzyce) trwająca 9 dni: – od 29 lutego: taka data przypada raz na 4 lata – do 8 marca: Dzień Kobiet! Nie jest tajemnicą, że większość trenerów to trenerki, a uczestników to uczestniczki 🙂 Tak to już […]

CZYTAJ

Strony i sklepy

13/12/2019

Zobacz nasze Portfolio ›

CZYTAJ

Czas na zmiany. Z czym wejdziemy w rok 2020?

10/12/2019

„Absolwenci na walizkach” są cały czas w drodze. Przez 10 lat istnienia nasza organizacja przeszła wiele metamorfoz, jeśli chodzi o cel działania. Była to jakaś wypadkowa zarówno tego, co działo się wokół nas, jak i w naszym osobistym życiu. Tak jest i tym razem. Chcemy być autentyczni i dzielić się z wami tym, co dla […]

CZYTAJ

Szkolenia

07/12/2019

W ciągu roku organizujemy wiele różnych szkoleń z zakresu umiejętności osobistych, marketingu internetowego, sprzedaży, Microsoft Excel oraz tworzenia stron internetowych (WordPress). Szkolenia otwarte, w których może wziąć udział każdy chętny, najczęściej odbywają się w Krakowie i Poznaniu. Szkolenia dedykowane dla firm prowadzimy w całym kraju.

CZYTAJ

Pogotowie rekrutacyjne

07/12/2019

Szukasz pracy i wysłałeś(aś) swoje CV już do wielu firm, a nadal nie otrzymałeś/aś zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną? Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. Sprawdzimy bezpłatnie twoją aplikację napisaną w języku polskim pod kątem konkretnej oferty pracy, aby była czytelniejsza dla pracodawcy.

CZYTAJ

PsychoMem

07/12/2019

PsychoMem jest to metoda rozwojowa w perspektywie socjodynamicznej dla coachingu i doradztwa zawodowego, w której wykorzystujemy memy. Baw się realizując swoje cele! Przejdź na stronę projektu www.psychomem.pl, gdzie przygotowaliśmy dla ciebie kilka ciekawych ćwiczeń.

CZYTAJ

Noc Szkoleń

07/12/2019

Noc Szkoleń to ogólnopolskie wydarzenie, gdzie kilka tysięcy osób w wielu miastach, w tym samym czasie, bierze udział w różnych szkoleniach po zachodzie Słońca. Noc Szkoleń organizowana jest dwa razy w roku. W szkoleniach może wziąć udział każdy. Organizacja Nocy Szkoleń oparta jest na sieci partnerów z różnych miast.

CZYTAJ

Dedykowane platformy

06/12/2019

Stwórz wyjątkową platformę dla twoich klientów ›

CZYTAJ

Portfolio / e-CV

06/12/2019

Stwórz personalną stronę internetową ›

CZYTAJ

E-sklep

06/12/2019

Stwórz własny sklep internetowy ›

CZYTAJ