Autodesk Sketchbook Designer 2012 – Instalacja (OS: Windows 7)

30/12/2011Piksel po pikselu Komentarze (2) Wrzuć na FB

Drugą z czynności prowadzących nas do korzystania z oprogramowania jest instalacja oraz aktywacja naszego oprogramowania. W tej części tutoriala dowiesz się jak zainstalować program Autodesk Sketchbook Designer 2012.

Po pobraniu pliku instalacyjnego ze strony Autodesk Student Community odszukujemy go w katalogu, w którym go zapisaliśmy, a następnie klikamy na ikonkę dwa razy.
Pojawi nam się komunikat, w którym klikamy Uruchom.

Następnie kreator przeprowadzi nas przez proces instalacji wybranego oprogramowania.(Kolejne etapy zostały pokazane na obrazkach).

Krok 1.
Wybieramy folder, w którym ma zostać zainstalowane nasze oprogramowanie. Przechodzimy dalej klikając na Install rozpoczynając proces instalacji.

Krok 2.

Krok 3.
Akceptujemy warunki korzystania z programu(licencję) zaznaczając I Accept, a następnie klikamy na Next.

Krok 4
W polu License Type zaznaczamy opcję Stand Alone. Następnie w Product Information wpisujemy Product key, oraz Serial Number. Klikamy Next.


Krok 5.
Nastąpi proces kopiowania niezbędnych plików do folderu programu. Po zakończeniu instalacji wyświetlą nam się informację na temat zainstalowanego produktu. Wystarczy kliknąć na Finish, aby zakończyć proces instalacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  • he he 🙂 ale się uśmiałem. racja, dla mnie to banał, ale widać, że autorka czuła chęć podzielnie się tą wiedzą, bo tu może jest jakby drugie dno – to być forma promocji tego programu, który w Polsce jest słabo znany. oczywiście są lepsze sposoby promocji, ale poczekajmy na kolejne teksty od autorki

  • Beherit pisze:

    Wow! Instrukcja instalacji programu! To jest to czego szukałem!