Czasopismo "Seniorzy na czasie" – nasz projekt międzypokoleniowy

24/08/2012Aktualności Komentarze (0) Wrzuć na FB

Być może niektórzy z Was się dziwią na wieść, że nasze Stowarzyszenie zaczęło wydawać czasopismo „Seniorzy na czasie”. Mamy ku temu powody, aby wydawać ten miesięcznik skierowany do osób starszych, w naszym rozumieniu tych, którzy pożegnali się z pracą na etacie na dobre.

Jest to projekt międzypokoleniowy, gdyż z jednej strony my młodzi – zdobywamy doświadczenie zawodowe tworząc to pismo (marketing, dziennikarstwo, grafika, copywriting), z drugiej zaś starsi, którzy dzięki temu projektowi będą mieli większe poczucie uczestnictwa – w rodzinie i grupie towarzyskiej, w kulturze i społeczeństwie.

Po co to wszystko?

Starzy byli młodzi, młodzi będą starzy – te generacje mają ze sobą naprawdę wiele wspólnego. Dziś niepotrzebnie i zbyt często o tym zapominamy w pogoni za modną wieczną młodością. Nasza inicjatywa ma na celu dowartościowanie różnych faz życia i  wzmacnianie więzi między pokoleniami. Temu będą służyły nie tylko wydawane do druku kolejne numery czasopisma, ale także wspólne warsztaty i spotkania z czytelnikami.

Jeśli chcesz dołączyć do redakcji czasopisma albo tworzyć Dział Marketingu – zapraszamy! Napisz do nas!

Odwiedź stronę http://seniorzynaczasie.pl

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz politykę prywatności (przeczytaj). Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *