Event on Click – nowości na naszej platformie!

Od kilku lat prowadzimy platformę Event on Click pod adresem https://eventon.click, która pomaga nam i innym podmiotom w organizowaniu różnych wydarzeń, nie tylko szkoleń i warsztatów. Większość z was zna pewnie Event on Click z Nocy Szkoleń, kiedy to kilka tysięcy z całego kraju rejestruje się na różne szkolenia właśnie poprzez platformę Event on Click.

Event on Click jest platformą, gdzie stworzysz stronę wydarzenia i rozpoczniesz sprzedaż biletów online. Zorganizujesz wydarzenie bezpłatne lub płatne z możliwością przyjmowania płatności bezpośrednio na twoje konto PayPal (także za pomocą karty płatniczej) lub rachunek bankowy (uczestnik otrzymuje twoje dane do przelewu).

Brak prowizji od sprzedaży biletów na twoje wydarzenia. Obowiązują pakiety z czasowym dostępem do pełnej funkcjonalności platformy. Zobacz pakiety ›

W ramach wydarzenia możesz tworzyć warianty cenowe biletu. Każdy bilet posiada unikalny kod QR, który możesz skanować specjalną aplikacją na swoim telefonie. Dzięki temu unikniesz gapowiczów na swoim wydarzeniu.

Nasze narzędzie ułatwi ci zarządzanie uczestnikami oraz płatnościami, a także współpracę z partnerami twojego wydarzenia.

W ostatnich kilku dniach na platformie Event on Click pojawiły się takie oto nowe funkcje:

  • możliwość tworzenia wydarzeń z wariantami biletów,
  • opcja definiowania kuponów rabatowych dla swoich klientów (rabaty kwotowe lub procentowe, na wybrane lub wszystkie swoje wydarzenia),
  • dostosowanie platformy Event on Click do specjalnej zewnętrznej aplikacji mobilnej służącej do skanowania kodów QR na biletach uczestników.

Jeśli chcesz stworzyć wydarzenie bezpłatne dla uczestników, to nic nie musisz płacić. Pakiety obowiązują jedynie przy płatnych wydarzeniach.

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *