Konkurs fotograficzny – wygraj profesjonalne nagranie VIDEO CV

11/09/2011Aktualności, Poznań Komentarze (0) Wrzuć na FB

Aby wziąć udział w konkursie prześlij dowolną liczbę zdjęć z motywem walizki. Pokaż, co ciekawego można zrobić z tak prostą rzeczą, jak walizka! Konkurs trwa do 30 października. Do wygrania profesjonalne nagranie VIDEO CV! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 grudnia.

Video CV daje możliwość zaprezentowania się pracodawcy w sposób nieszablonowy i nowoczesny, co będzie stanowiło dowód Twojej kreatywności. Obecnie VIDEO CV jest jedną ze skutecznych metod wyróżnienia się w gąszczu aplikantów. W porównaniu z klasycznym życiorysem, na krótkim filmiku możesz pokazać swoje prawdziwe umiejętności i wzbudzić zainteresowanie pracodawcy.

Regulamin konkursu »

Nadesłane zdjęcia »

Weź także udział w szkoleniu z montażu filmowego. Po tym szkoleniu będziesz potrafił w zgodzie ze wszystkim zasadami zmontować swoje VIDEO CV, filmy z wakacji i z innych imprez.

W czasie 5. godzin szkolenia trener na przykładzie odpowiednich fragmentów filmowych zapozna Cię z podstawowymi pojęciami gramatyki języka filmowego, omówi zasady, które od lat należą do tzw. Biblii montażystów, dokona analizy konkretnych rozwiązań narracyjnych, a także podpowie techniki, dzięki którym możesz osiągnąć zamierzony przez siebie efekt.

W końcowej części szkolenia przekazana wiedza zostanie zastosowana w praktyce. Nastąpi wspólne montowanie sceny filmowej z wykorzystaniem programu Sony Vegas Movie Studio HD Platinum.

Zapisz się na szkolenie »

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *