Kraków. Szkolenia z kreatywności i Excela

28/10/2015Aktualności, Kraków Komentarze (0) Wrzuć na FB

Zapraszamy na kolejne szkolenia z kreatywności i Microsoft Excel, które odbędą się w pierwszym tygodniu listopada w Krakowie.

Co ma piernik do wiatraka – czyli trening pomysłowości (3 listopada)

ZAPISY TUTAJ

Kreatywność to umiejętność, która może stać się nawykiem. Wiedziałeś/aś? Zachęcam cię do wyjścia ze strefy komfortu.

Trening pomysłowości oparty jest na ćwiczeniach, które uruchamiają nieszablonowe myślenie, budzą ciekawość świata, skłaniają do stawiania zaskakujących pytań i nierzadko… denerwują.

W trakcie warsztatu będziemy się dziwili, kombinowali, kojarzyli, improwizowali i wpadali na mnóstwo pomysłów. Zatem, jeżeli chcesz tworzyć z radości samego tworzenia, odpuszczając sobie krytykę własnych pomysłów – ten warsztat jest dla Ciebie.

Excel LIGHT (4 i 6 listopada)

ZAPISY NA 4 LISTOPADA

ZAPISY NA 6 LISTOPADA

Excel jest programem, który przyda się w każdej pracy. Często już podczas rekrutacji pracodawca weryfikuje umiejętności kandydata z obsługi Excela. Dzięki temu szkoleniu poradzisz sobie z Excelem zarówno podczas rekrutacji, jak i wykonywania obowiązków zawodowych.

Program szkolenia ukierunkowany jest na zdobycie umiejętności z zakresu gromadzenia, przetwarzania, raportowania i prezentowania danych.

Na szkolenie przyjdź ze swoim laptopem: Microsoft Office wersja 2010 lub nowsza. Dotyczy pełnej wersji programu, a nie wersji „Lite” instalowanej domyślnie na każdym nowym laptopie, gdzie program Excel ma okrojoną funkcjonalność.

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz politykę prywatności (przeczytaj). Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *