Uniwersytet Jagielloński – VI edycja Targów Kariery w Krakowie

Szkolenie z Excela w Krakowie - 18 kwietnia 2020 roku - rejestracja ›

8 marca 2011 roku rusza VI edycja Targów Kariery w Krakowie. Targi organizowane przez Masmedia i Biuro Karier UJ odbędą się w Audytorium Maksimum UJ. Targi Kariery, które już po raz szósty będą gościć w  budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego są przeznaczone głownie do studentów jak i absolwentów krakowskich uczelni rozpoczynających dopiero swoją karierę zawodową.

Osoby uczestniczące w tym wydarzeniu będą mogły zapoznać się z ofertami pracy prezentowanymi przez renomowane często międzynarodowe firmy które posiadają swoje siedziby i oddziały w województwie małopolskim. Co roku w Targach tych uczestniczą tacy pracodawcy jak: Alexander Mann Solutions, Capgemini, Phillip Morris International, Home Broker, IBM, Onet.pl, PLIVA.  Każda z tym firm jak i reszta uczestników Targów jest gotowa przyjąć nowych pracowników.

Do tegorocznej edycji Targów zostały też zaproszone zagraniczne uniwersytety, które oferować będą uczestnikom możliwości podjęcia studiów podyplomowych oraz II stopnia na ich uczelniach. Zaproszone uniwersytety to: Bocconi University (Włochy) i Home – Maastricht University (Holandia). Organizatorzy Targów Kariery zadbali również o to aby odwiedzający Audytorium Maximum mogli skonsultować z pracownikami Biura Karier UJ swoje dokumenty aplikacyjne oraz uzyskać porady jak napisać dobre CV oraz list motywacyjny.

Wstęp na Targi Kariery w Krakowie jest bezpłatny. Będą one odbywać się w godzinach od 10.00 do 17.00. Organizatorzy polecają zabranie ze sobą dokumentów aplikacyjnych, długopisu oraz zarezerwowanie sobie 2 godzin na rozmowy z potencjalnymi pracodawcami. Uczestnictwo w targach pracy jest chyba jednym z najefektywniejszych oraz najskuteczniejszych sposób pozyskiwania nowej pracy.

To właśnie na takich targach swoje oferty przedstawiają nam firmy, które prowadza rekrutację na określone stanowisko a co najważniejsze mają one często skonstruowane specjalne programy dla studentów i absolwentów uczelni, którzy nie posiadają jeszcze doświadczenia zawodowego. Firmy te oferują uczestnikom rozmaite programy stażowe jak i praktyki doszkalające oraz pozwalają zaznajomić się z interesującą nas branżom.

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *