No job no fun – nasz startup o zasięgu międzynarodowym

09/06/2016Aktualności Komentarze (0) Wrzuć na FB

Brzmi dumnie i ciągle pracujemy nad tym, aby tytuł tego artykułu nie był w żadnym calu pustym sloganem, ale w pełni zrealizowanym projektem, który dokonuje ważnej zmiany.

Dzięki platformie do tworzenia E-CV (nojobnofun.pl oraz nojobnofun.com) chcemy zmotywować i zachęcić wszystkich do budowania swojej marki osobistej na rynku pracy.

Chcemy nadać polskim rekrutacjom indywidualny wydźwięk, aby szukanie pracy i aplikowanie do pracodawcy było czymś więcej niż zwykłe wysłanie CV.

CV w dokumencie PDF to podstawa tworzenia dokumentów rekrutacyjnych, ale jeśli myślisz poważnie o swojej karierze nie powinieneś zatrzymywać się tylko na tej formie komunikacji z pracodawcą.

To jest naszą misją, aby poszukiwanie pracy – zarówno od strony kandydata, jak i rekrutera – nie było nudne, aby dzięki takim formom komunikacji dochodziło między stronami do wymiany myśli i idei.

Dlaczego taka misja przyświeca platformie NO JOB NO FUN?

Przeczytajcie fragment misji „Absolwentów na walizkach”

Jesteśmy pro-pracodawcy i pro-pracownikowi. Mamy świadomość, że rynek pracy to przestrzeń, która w idealnym świecie jest miejscem partnerskiej wymiany i współpracy, a nie areną walki.

Dzisiejszy świat gospodarki i rynku pracy oparty i będzie dalej oparty o współpracę – kooperację. Rynek pracy, to kolejna arena przyjaznej wymiany usług, gdzie jest miejsce na realizowanie swoich pasji, ale i też ambicji, planów zawodowych.

Naszą ideę i misję chcemy rozprzestrzenić na cały świat 🙂 Dołączcie do nas 🙂

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *