Noc Szkoleń – kolejna edycja w marcu 2019 roku

18/12/2018Aktualności, Polska Komentarze (0) Wrzuć na FB

Znana jest już data kolejnej edycji Nocy Szkoleń. Odbędzie się w dniach 18-24 marca 2019 roku. Ósma edycja Nocy Szkoleń potrwa zatem pełny tydzień, od poniedziałku do niedzieli. Każdego dnia, w wielu miastach po zachodzie Słońca sale szkoleniowe zapełnią się wieloma uczestnikami. Jakie to będą szkolenia? Tego nie wiemy, rozpoczął się niedawno nabór partnerów do najbliższej edycji Nocy Szkoleń.

Więcej o Nocy Szkoleń: https://nocszkolen.pl

Niewątpliwą cechą Nocy Szkoleń jest to, że oferta szkoleń jest różnorodna. Jest w czym wybierać. Są to zazwyczaj krótkie szkolenia, po 2 lub 3 godziny. Są to szkolenia przeważnie w niedużych grupach, więc jest szansa na bezpośredni kontakt z trenerem.

Jaka jest idea Nocy Szkoleń?

Ideą Nocy Szkoleń jest zwrócenie uwagi na konieczność doskonalenia i uczenia się przez całe życie – lifelong learning. Dzięki edukacji nieformalnej uczymy się kreatywności, samodzielnego myślenia oraz odpowiedzialności za swój rozwój. Edukacja nieformalna nigdy się nie kończy. Noc Szkoleń jest niecodziennym zaproszeniem dla każdego, kto chce być bardziej świadomy siebie i otaczającego go świata. Wiedza i umiejętności są kluczem do naszego osobistego rozwoju oraz rozwoju całego społeczeństwa.

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz politykę prywatności (przeczytaj). Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *