Noc Szkoleń po raz siódmy!

20/09/2018Aktualności, Kraków Komentarze (0) Wrzuć na FB

Zapraszamy do udziały w 7. edycji Nocy Szkoleń, która odbędzie się w dniach 15-20 października 2018 roku w wielu miastach. Strona wydarzenia: nocszkolen.pl.

LISTA SZKOLEŃ ›

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem, podczas którego osoby z wielu miast uczestniczą w różnych szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy.

Wspólnie z wieloma partnerami z różnych miast przygotowujemy szkolenia o różnorodnej tematyce.

My, jako Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”, będziemy bezpośrednio organizować szkolenia w Krakowie.

Nasi partnerzy, partnerzy Nocy Szkoleń, działają w różnych miastach i regionach Polski, zatem mamy nadzieję, że większość z was będzie miała okazję wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Dlaczego warto wziąć udział w Nocy Szkoleń?

Uczestników Nocy Szkoleń łączy chęć zmiany siebie, swojego życia lub otaczającego nas świata. Niektórzy chcą zdobyć wiedzę w jakieś nowej dziedzinie, wykształcić w sobie nowe umiejętności lub nawyki. Inni chcą nabyć motywacji do czegoś, pobudzić swoją kreatywność i wyobraźnię lub spojrzeć na świat z innej perspektywy. W osiąganiu tych osobistych celów może pomóc udział w Nocy Szkoleń, podczas której organizujemy inspirujące, motywujące, a nawet intrygujące szkolenia.

Jaka jest idea Nocy Szkoleń?

Ideą Nocy Szkoleń jest zwrócenie uwagi na konieczność doskonalenia i uczenia się przez całe życie – lifelong learning. Dzięki edukacji nieformalnej uczymy się kreatywności, samodzielnego myślenia oraz odpowiedzialności za swój rozwój. Edukacja nieformalna nigdy się nie kończy. Noc Szkoleń jest niecodziennym zaproszeniem dla każdego, kto chce być bardziej świadomy siebie i otaczającego go świata. Wiedza i umiejętności są kluczem do naszego osobistego rozwoju oraz rozwoju całego społeczeństwa.

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz politykę prywatności (przeczytaj). Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Wymagane pola są oznaczone *