Noc Szkoleń w Krakowie – 24 szkolenia!

01/03/2019Aktualności, Kraków Komentarze (0) Wrzuć na FB

Noc Szkoleń jest wydarzeniem ogólnopolskim, a my organizujemy w tej edycji bezpośrednio tylko szkolenia w Krakowie. W tej edycji organizujemy aż 24 różne szkolenia. W innych miastach prym wiodą nasi partnerzy, którzy w większości są jeszcze w trakcie organizowania szkoleń.

Noc Szkoleń w Krakowie będzie trwać tylko 3 dni, jednakże będą to dni intensywne 🙂 W całej Polsce Noc Szkoleń trwać będzie w dniach 18-24 marca.

Zapisz się na krakowskie szkolenia ›

Dla przypomnienia, o co w tym chodzi?

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem, podczas którego osoby z wielu miast uczestniczą w różnych szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy.

Ideą Nocy Szkoleń jest zwrócenie uwagi na konieczność doskonalenia i uczenia się przez całe życie – lifelong learning. Dzięki edukacji nieformalnej uczymy się kreatywności, samodzielnego myślenia oraz odpowiedzialności za swój rozwój. Edukacja nieformalna nigdy się nie kończy. Noc Szkoleń jest niecodziennym zaproszeniem dla każdego, kto chce być bardziej świadomy siebie i otaczającego go świata. Wiedza i umiejętności są kluczem do naszego osobistego rozwoju oraz rozwoju całego społeczeństwa.

Strona wydarzenia: nocszkolen.pl

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz politykę prywatności (przeczytaj). Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Wymagane pola są oznaczone *