Noc Szkoleń w Krakowie #WyprawaNaSzczytKariery

15/10/2015Aktualności, Kraków Komentarze (0) Wrzuć na FB

Weź udział w bezpłatnych szkoleniach w ramach I edycji Nocy Szkoleń w Krakowie, która rozpocznie się 24 października o godz. 19:00. Hasłem przewodnim jest #WyprawaNaSzczytKariery. Celem szkoleń jest rozwój osobisty i zawodowy.

Zapisy trwają do 21 października na stronie www.nocszkolen.pl

24 października o godz. 19:00 rozpocznie się w tym samym czasie 7 bezpłatnych szkoleń:

1. Co ma piernik do wiatraka – czyli trening pomysłowości
Kreatywność to umiejętność, która może stać się nawykiem. Wiedziałeś/aś? Zachęcam cię do wyjścia ze strefy komfortu. Trening pomysłowości oparty jest na ćwiczeniach, które uruchamiają nieszablonowe myślenie, budzą ciekawość świata, skłaniają do stawiania zaskakujących pytań i nierzadko… denerwują.

2. Wkraczam na rynek pracy
Szukanie pracy jest najtrudniejszą pracą, dlatego warto się do niej przygotować. Celem tego szkolenia jest zwiększenie wiedzy dotyczącej sposobów poszukiwania pracy oraz kształtowanie umiejętności przygotowania dokumentów aplikacyjnych.

3. Excel LIGHT
Excel jest programem, który przyda się w każdej pracy. Często już podczas rekrutacji pracodawca weryfikuje umiejętności kandydata z obsługi Excela. Dzięki temu szkoleniu poradzisz sobie z Excelem zarówno podczas rekrutacji, jak i wykonywania obowiązków zawodowych.

4. Przejmij władzę nad swoimi finansami
Zmień swoje ograniczające przekonania dotyczące pieniędzy na te wspierające. Zbudujesz swój życiowy cel finansowy i zaplanujesz pierwsze kroki jego realizacji.

5. Jak działa twój mózg w sytuacjach ekstremalnych?
W szkole, na uczelni, w pracy czy na drodze – wszędzie tam jesteśmy narażeni na sytuacje niestandardowe, które wymykają się naszym wyuczonym reakcjom. Bez względu na okoliczności nasz mózg w „jakiś” sposób musi sobie poradzić z interpretacją i przetwarzaniem informacji.

6. Jak zdobyć własny Everest?
Każdy z nas ma jakieś marzenia, cele. Czy często napotykasz przeszkody, które nie pozwalają ci ruszyć dalej? Na tym warsztacie dowiesz się i nauczysz, jak poprawnie formułować cele, poznasz zasady i techniki ustalania celów. Zobaczysz, jak wdrażać je w życie.

7. Mediacja – wstęp do zarządzania konfliktami w relacjach
Dowiesz się, w jaki sposób przy pomocy metod i technik mediacyjnych zarządzać konfliktem. Konflikt jest dynamicznym zjawiskiem, można więc na niego aktywnie oddziaływać i kontrolować jego przebieg.

Zapisy prowadzone są na stronie www.nocszkolen.pl

Organizatorami I edycji Nocy Szkoleń w Krakowie są:

  • Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”, które wspiera szukających (lepszej) pracy, freelancerów i wolontariuszy w rozwoju zawodowym
  • Archeion zajmujący się wynajmem sal szkoleniowych: www.wynajemsal.com

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *