Przejdź do treści

O nas

Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach” to społeczny software house tworzący usługi IT do rozwoju kariery i biznesu oraz organizacja szkoleniowa specjalizująca się w szkoleniach z WordPressa, marketingu i sprzedaży oraz Excela.

  • Od 5 lat tworzymy usługi IT do rozwoju kariery i biznesu, wśród których najbardziej znanymi są platformy: Shop on Click oraz Event on Click.
  • A od samego początku istnienia naszej organizacji zajmujemy się organizowaniem różnych szkoleń, wśród których najpopularniejszym wydarzeniem jest Noc Szkoleń. Najbliższa edycja Nocy Szkoleń odbędzie się w październiku 2020 roku.

 

Kim są „Absolwenci na walizkach”?

Każdy jest absolwentem bez względu na to, kto udzielał lekcji: życie czy profesor. Wspieramy – bez względu na wiek – w zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych.

„Absolwenci na walizkach” to osoby elastyczne zmuszone okolicznościami życiowymi do geograficznych, branżowych i mentalnych migracji. Dlatego też chętniej się przekwalifikowują, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Wyróżniają się dużą determinacją w zdobywaniu nowych kompetencji zawodowych.

Migracja to nowe wyzwania i przygoda – ale też lęk, brak poczucia bezpieczeństwa, niepewność przyszłości. Dlatego jako wędrujący absolwenci – dosłownie i w przenośni – potrzebują konkretnego wsparcia i wskazówek.

Nasza historia w skrócie ›
 

Statut Stowarzyszenia ›