PhotoFiltre – edycja zdjęć dostępna także dla laika

22/12/2010Piksel po pikselu Komentarze (0) Wrzuć na FB

PhotoFiltre Studio to łatwy w obsłudze program do obróbki zdjęć. Plusem programu jest polska wersja językowa, przejrzystość, intuicyjne menu.

Stworzony został do wykonywania podstawowych prac nad plikami graficznymi, takich jak kadrowanie, zmiana rozmiaru obrazka. Pozytywną stroną oprogramowania jest duża ilość ciekawych filtrów przydatnych przy obróbce zdjęć. Zaletą może być również obsługa tzw. edycji wsadowej, co pozwala np. na nakładanie filtrów lub zmienianie rozmiaru kilku plików jednocześnie.

Jak zmienić kolor oczu ?

PhotoFiltre obsługuje takie rodzaje plików jak TIFF, PSD (format programu Adobe Photoshop), EPS oraz PSP (format Paint Shop Pro). Możliwa jest rozbudowa programu po zainstalowaniu odpowiednich wtyczek.
Minusem programu jest to, że służy on jedynie do obróbki plików graficznych, a nie do ich tworzenia. Nie obsługuje on również warstw, co bardziej zaawansowanym użytkownikom może sprawiać spore kłopoty.

Oto co można stworzyć za pomocą PhotoFiltre Studio :

PhotoFiltre Studio to program darmowy. Jego wymagania to Windows XP 32-bit, Windows Vista 32-bit, Windows 7 32 bit lub Windows 2000.

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz politykę prywatności (przeczytaj). Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *