Pogotowie Rekrutacyjne: bezpłatnie sprawdzimy CV i list motywacyjny

21/07/2015Kariera, praca, rozwój Komentarze (0) Wrzuć na FB

Osoby posiadające swoje E-CV na naszej platformie Nojobnofun.pl mogą teraz liczyć na bezpłatne wsparcie w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych, czyli CV i listu motywacyjnego.

Jeśli nie masz jeszcze E-CV, przejdź do platformy Nojobnofun.pl »

Mimo, że coraz więcej osób dysponuje swoim E-CV, wiele firm wykorzystuje standardowe sposoby rekrutacji. Kandydat musi nadal wysłać w wiadomości mailowej klasyczne CV z listem motywacyjnym. W sytuacji wielu firm jest to zrozumiałe, gdzie rekrutacje są kilkuetapowe, wzbogacone o assessment center.

Mimo to, zawsze w swoim klasycznym CV możesz wkleić link do swojego E-CV, gdzie będzie to wszystko, na co nei ma miejsca w zwykłym CV zamkniętym w ramy dokumentu PDF.

Aby wyjść naprzeciw potrzebom użytkownikom E-CV postanowiliśmy, że Pogotowie Rekrutacyjne będzie dla nich bezpłatne! Będzie się starać poprawiać wasze aplikacje najszybciej, jak to będzie możliwe.

Idea Pogotowia Rekrutacyjnego

Pogotowie Rekrutacyjne jest akcją, której celem jest uwrażliwienie szukających (lepszej) pracy na konieczność zindywidualizowania komunikatu kierowanego do konkretnego pracodawcy. Krótko mówiąc, chodzi o to, żeby pracodawca czytający twoją aplikację odczuł, że została ona napisana właśnie do niego. Pamiętaj, że masowe i bezrefleksyjne wysyłanie tej samej aplikacji do wszystkich pracodawców nie tylko zmniejsza twoją szansę na zdobycie wymarzonej pracy, ale także utrudnia pracę rekruterom.

Zgłoś się na Pogotowie Rekrutacyjne »

Jeśli nie masz jeszcze E-CV, przejdź do platformy Nojobnofun.pl »

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *