Przejdź do treści

Pogotowie Rekrutacyjne

Szukasz pracy i wysłałaś (eś) swoje CV do wielu firm, a nadal nie otrzymałaś (eś) zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną? Pogotowie Rekrutacyjne jest akcją, której celem jest wsparcie szukających pracy poprzez indywidualne konsultacje i dedykowane szkolenia.

W ramach konsultacji, Barbara Dolata – nasz partner biznesowy, sprawdzi twoją aplikację (CV i list motywacyjny) napisaną w języku polskim pod kątem konkretnej oferty pracy.

Partner biznesowy projektu
Barbara Dolata

Pogotowie Rekrutacyjne

HR Partner, Certyfikowany Trener Points of You®. Ma za sobą ponad 1000 procesów rekrutacyjnych i outplacement dla blisko 600 osób. Specjalizacja: identyfikacja potencjału rozwojowego (Development Center), doradztwo organizacyjne i personalne, rekrutacja. Prowadzi warsztaty związane z pracą zespołową i komunikacją. Pomaga osobom w procesach rekrutacji poprzez konsultacje i autorskie warsztaty w zakresie doradztwa zawodowego, doradztwa kariery oraz rozwoju. Więcej na stronie www.


Projekt Pogotowia Rekrutacyjnego jest realizowany od sierpnia 2013 roku, w który angażowało się już wiele osób. Obecny kształt i zakres projektu funkcjonuje do czerwca 2020 roku.