Przejdź do treści

Poznań – bezpłatne szkolenia w czerwcu

14/05/2018 | Aktualności

W czerwcu przeprowadzimy aż 9 bezpłatnych szkoleń w Poznaniu z efektywnej sprzedaży, doskonalenia aktywnych technik sprzedaży i marketingu internetowego. Szkolenia są współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania. W szkoleniach mogą wziąć udział mieszkańcy Poznania oraz osoby prowadzące swoją firmę w Poznaniu. Można wziąć udział w dowolnej liczbie szkoleń.

 

Zapisz się na czerwcowe szkolenia – linki są poniżej

 

Każdy powinien zapisać się na szkolenie indywidualnie podając swój osobisty adres e-mail. Na ten adres będziemy wysyłać zaświadczenia o udziale w szkoleniu oraz ewentualne materiały szkoleniowe.

Każde szkolenie trwa 8 godzin, od godz. 10:00 do godz. 18:00.

Miejsce wszystkich szkoleń: Poznań, ul. 28 czerwca 1956 r. nr 404, II piętro, sala C (Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa UMP).

Pozostałe informacje są tutaj.

 

Efektywna sprzedaż (5-7 czerwca)

Efektywna sprzedaż nie polega tylko na usłyszeniu tego, co klient mówi i sprzedaniu mu tego, ale także na umiejętności dostrzeżenia innych jego potrzeb. Także tych, z których nie zdaje sobie jeszcze sprawy. Szkolenie z efektywnej sprzedaży to możliwość zdobycia umiejętności wykorzystywania różnych metod i technik pomagających odkryć ukryte potrzeby klienta, jak i nawiązać z nim pozytywne relacje.

Psychologia sprzedaży (5 czerwca) ›

Sprzedaż jako proces cz. 1 (6 czerwca) ›

Sprzedaż jako proces cz. 2 (7 czerwca) ›

 

Doskonalenie aktywnych technik sprzedaży (12-14 czerwca)

Psychologia zachowań konsumenckich. Postawa i kompetencje sprzedawcy (12 czerwca) ›

Przygotowanie do procesu sprzedaży (13 czerwca) ›

Doskonalenie procesu i technik sprzedaży (14 czerwca) ›

 

Skuteczny e-marketing dla małych firm (26-28 czerwca)

Dzięki Internetowi masz świat, jak na dłoni – dostęp do mnóstwa narzędzi, dzięki którym zbudujesz i rozwiniesz swój biznes. Weź udział w bezpłatnych szkoleniach z e-marketingu i dowiedz się, jak rozpocząć swój biznes w Internecie, jak budować potencjał swojej firmy wykorzystując narzędzia e-commerce, jak skutecznie sprzedawać i zwiększyć swoje zyski.

E-marketing w pigułce (26 czerwca) ›

Od e-reklamy do e-sprzedaży (27 czerwca) ›

Zbuduj własny e-sklep (28 czerwca) ›