Pozostałe projekty

Noc Szkoleń

Noc Szkoleń to ogólnopolskie wydarzenie, gdzie kilka tysięcy osób w wielu miastach, w tym samym czasie, bierze udział w różnych szkoleniach po zachodzie Słońca. Noc Szkoleń organizowana jest dwa razy w roku. W szkoleniach może wziąć udział każdy. Organizacja Nocy Szkoleń oparta jest na sieci partnerów z różnych miast.

Więcej

Pogotowie rekrutacyjne

Szukasz pracy i wysłałeś(aś) swoje CV już do wielu firm, a nadal nie otrzymałeś/aś zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną? Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. Sprawdzimy bezpłatnie twoją aplikację napisaną w języku polskim pod kątem konkretnej oferty pracy, aby była czytelniejsza dla pracodawcy.

Więcej

PsychoMem

PsychoMem jest to metoda rozwojowa w perspektywie socjodynamicznej dla coachingu i doradztwa zawodowego, w której wykorzystujemy memy. Baw się realizując swoje cele! Przejdź na stronę projektu www.psychomem.pl, gdzie przygotowaliśmy dla ciebie kilka ciekawych ćwiczeń.

Więcej

Szkolenia

W ciągu roku organizujemy wiele różnych szkoleń z zakresu umiejętności osobistych, marketingu internetowego, sprzedaży, Microsoft Excel oraz tworzenia stron internetowych (WordPress). Szkolenia otwarte, w których może wziąć udział każdy chętny, najczęściej odbywają się w Krakowie i Poznaniu. Szkolenia dedykowane dla firm prowadzimy w całym kraju.

Więcej