Przejdź do treści

Nasze projekty

Event on Click

Event on Click jest platformą, gdzie rozpoczniesz sprzedaż biletów online na swoje wydarzenie. Nie pobieramy prowizji od sprzedaży biletów.
Oferujemy przyjazne stałe ceny za korzystanie z platformy. Szybkie płatności online, w tym BLIK. Też karta płatnicza, PayPal, przelew bankowy. Wysyłanie certyfikatów PDF uczestnikom wydarzeń. Tworzenie stron landing page.

Więcej

No job no fun

„No job no fun” to narzędzie do tworzenia personalnych stron oraz dedykowanych platform. Stwórz dla siebie portfolio, e-CV, voice-CV, wizytówkę, landing page lub e-sklep w formie personalnej strony. Możesz używać także własnej domeny. No job no fun umożliwia także tworzenie dedykowanych platform dla instytucji i firm.

Więcej

Noc Szkoleń

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem, podczas którego mnóstwo osób z różnych miast uczestniczy w rozmaitych szkoleniach w tym samym czasie. W normalnych warunkach szkolenia odbywają się stacjonarnie – w salach. Obecnie szkolenia odbywają się tylko w bezpiecznym trybie online. Noc Szkleń w twoim domu!

Więcej

Pogotowie rekrutacyjne

Szukasz pracy i wysłałeś(aś) swoje CV już do wielu firm, a nadal nie otrzymałeś(aś) zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną? Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. Sprawdzimy bezpłatnie twoją aplikację napisaną w języku polskim pod kątem konkretnej oferty pracy, aby była czytelniejsza dla pracodawcy.

Więcej

PsychoMem

PsychoMem jest to metoda rozwojowa w perspektywie socjodynamicznej dla coachingu, doradztwa i biznesu, w której wykorzystujemy memy. Baw się realizując swoje cele! Przejdź na stronę projektu, gdzie przygotowaliśmy dla ciebie kilka ciekawych ćwiczeń.

Więcej

Szkolenia

Organizujemy mnóstwo różnych szkoleń z marketingu internetowego, Microsoft Excel, sprzedaży, social media, tworzenia stron i sklepów internetowych (WordPress) oraz umiejętności osobistych. Szkolenia otwarte, w których może wziąć udział każdy, najczęściej odbywają się on-line. Szkolenia dla firm i organizacji prowadzimy w całym kraju.

Więcej