Absolwenci na walizkach

No job no fun

Nojobnofun.pl to platforma, gdzie stworzysz swoje e-CV, portfolio, voice-CV, wizytówkę i e-sklep w formie personalnej strony internetowej. Otrzymasz bezpłatny adres subdomeny (mycv.works, nojobnofun.pl, nojobnofun.eu lub nojobnofun.com). Możesz używać także własnej domeny. No job no fun jest narzędziem, które pomoże ci w budowaniu marki osobistej online.

Zarejestruj się i stwórz swoją stronę: nojobnofun.pl

Na platformie NO JOB NO FUN publikujemy porady i wskazówki dotyczące nie tylko kreatywnego użytkowania platformy, ale także budowania marki osobistej i poruszania się po rynku pracy.

Korzystanie z platformy NO JOB NO FUN jest bezpłatne. Do dyspozycji masz wszystkie szablony stron. Jeśli chcesz mieć dostęp do zaawansowanych ustawień szablonów możesz zainwestować kilkanaście złotych w pakiet PROfesjonalisty.

Na platformie NO JOB NO FUN różne instytucje rynku pracy mogą stworzyć swoją własną platformę e-CV i portfolio. Szczegóły są na podstronie platformy: Stwórz własną platformę.

Istnieje także angielska wersja platformy NO JOB NO FUN po adresem nojobnofun.com, gdzie dostępne są wszystkie szablony stron w języku angielskim.

Na swoim koncie możesz stworzyć dowolną liczbę stron e-CV, portfolio, voice-CV, wizytówek i e-sklepów.

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *