Ruszyła rekrutacja do Piątej Edycji Akademii Money.pl!

04/06/2012Różne Komentarze (1) Wrzuć na FB

Marzysz o poznaniu tajników dziennikarstwa internetowego lub pracy w dziale IT? Studiujesz na kierunku dziennikarskim, ekonomicznym, elektronicznym, informatycznym, telekomunikacyjnym lub teleinformatycznym? Jeżeli tak to piąta edycja elitarnego, stażowego konkursu dla studentów Akademii Money.pl. jest właśnie na Ciebie!

Na zainteresowanych czeka 5 miejsc – 4 w redakcji i 1 w dziale IT i rozwoju Money.pl. Wszyscy chętni mogą przesyłać dokumenty aplikacyjne: życiorys oraz list motywacyjny (opisujący dlaczego akurat Ty powinieneś się znaleźć w akademii) na adres akademia@money.pl do 17 czerwca. Ponadto starający się o staż w redakcji powinni dołączyć  trzy próbne artykuły – każdy ok. 1000 znaków dotyczące ekonomii, polityki,  tematyki life style.  Najlepsze osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Z pośród nich zostaną wybrane osoby, którym Akademia zaoferuje:

– trzymiesięczny staż trwający od lipca do końca września 2012 r., który umożliwi zdobycie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia,

– zajęcia praktyczne i teoretyczne będą prowadzone przy udziale odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów,

– prowadzenie kursu w niedużych grupach,

– wynagrodzenie za udział w programie w wysokości 500 zł miesięcznie,

-potwierdzenie zdobytych umiejętności dzięki uzyskaniu specjalnego, sygnowanego certyfikatu.

Opiekę nad konkursem sprawują Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl oraz Tomasz Kabarowski, dyrektor działu IT i rozwoju Money.pl

Jeżeli uważasz, że masz szansę wygrać ten konkurs – spróbuj! Nie masz nic do stracenia, a zawsze warto walczyć o lepszy start.  Pamiętaj – najlepsi absolwenci Akademii mają możliwość uzyskania zatrudnienia w spółce.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  • Agnieszka pisze:

    Bardzo dziękuję autorce artykułu za tak szczegółowe informacje:) Bez tego artykułu pewnie nie dowiedziałabym się o tej możliwości.