Stwórz swoje e-portfolio wraz z Biurem Karier UMK

19/05/2011Różne Komentarze (0) Wrzuć na FB

Maj w pełni, a Biuro Karier Uniwersytetu Mikołaja Kopernika nie próżnuje i organizuje kolejne wydarzenie! Tym razem zaprasza chętnych do pomocy przy rozwoju nowych funkcji serwisu Biura Karier. Mile widziane są także osoby, które chcą, by na portalu zostało umieszczone ich wirtualne CV/profil, wraz z możliwością umieszczania tam własnych materiałów (zdjęć, publikacji i tym podobnych).

W tym celu odbędzie się szkolenie, które będzie miało charakter projektowo-testowy i będzie polegać na ulepszaniu i doskonaleniu nowego systemu e-portfolio. Uczestnicy będą mogli wymienić między sobą uwagi, podać własne sugestie oraz wątpliwości co do testowanego systemu.

Program zajęć ma być podzielony na dwie części: w pierwszej z nich uczestnicy zapoznają się z możliwościami systemu oraz będą tworzyć swoje profile na portalu, w drugiej zaś powstanie mini panel dyskusyjny.

Na zajęcia trzeba przynieść następujące materiały (w formie elektronicznej):
a) CV,
b) materiały do e-portfolio (publikacje, materiały naukowe,  grafikę, pliki mp3 – jednym słowem wszystko, co chcielibyśmy by się znalazło na naszym profilu),
c) wymagany jest dostęp do konta mailowego UMK (@stud.umk.pl bądź @absolwent.umk.pl).

Oprócz utworzenia własnego wirtualnego CV uczestnicy dostaną pisemne podziękowanie za pomoc w doskonaleniu systemu. Nie można też zapomnieć o satysfakcji i nowych doświadczeniach.

Szkolenie odbędzie się 27 maja w godz. 13:00 – 15:00 w Uniwersyteckim Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania (laboratorium komputerowe nr 1).

Ilość wolnych miejsc ograniczona! Należy się spieszyć! Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie biura.

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz politykę prywatności (przeczytaj). Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *