Przejdź do treści

Szkolenia

Repozytorium Certyfikatów - stworzyliśmy własny system weryfikacji certyfikatów, który:

  • generuje automatycznie certyfikaty PDF dla uczestników naszych szkoleń
  • wysyła automatycznie te certyfikaty uczestnikom na ich adres e-mail podany podczas rejestracji
  • umożliwia weryfikację prawdziwości certyfikatu, np. przez pracodawcę (każdy certyfikat posiada unikalny numer oraz klucz)
Zobacz, jak to działa

Szkolenia dla firm i organizacji

Specjalizujemy się w szkoleniach z WordPressa, marketingu i sprzedaży oraz Microsoft Excel.

Szkolenia prowadzimy w sposób dynamiczny angażując uczestników poprzez dyskusję, przygotowane zadania i pracę w mniejszych grupach. Zachęcamy uczestników do wzajemnej pomocy i dzielenia się wiedzą, co pomaga w nawiązaniu relacji i zbudowaniu fajnej atmosfery.

Programy naszych szkoleń, które możemy elastycznie dostosować do potrzeb grupy

Jak dobrze przeżyć szkolenie?

1. Nauka rozpoczyna się dopiero po szkoleniu (?)

Podobnie, jak nauka rozpoczyna się po szkole, nie każde szkolenie wprost i bezpośrednio, i też nie zawsze, pomoże ci w rozwiązaniu twoich zawodowych trudności. Wiele osób przychodzi na szkolenie z myślą i nadzieją, że będą mogli skonsultować z trenerem swój indywidualny przypadek. Nie zawsze jest na to czas, a poza tym szkolenie nie jest usługą konsultacyjną. Jeśli potrzebujesz tylko konsultacji, aby zdobyć wiedzę i umiejętności do rozwiązania swoich indywidualnych przypadków, nie idź na szkolenie. Szkoda twojego czasu. Lepiej zainwestować w eksperta, który udzieli ci konsultacji face to face.

2. Najciekawsze rzeczy są najczęściej pod koniec szkolenia

Z tego powodu nie uciekaj szybko ze szkolenia. Wytrwaj do końca. Często jest tak, że w wyniku wielogodzinnej grupowej pracy, wymiany myśli i zaangażowanej rozmowy, trener z uczestnikami wspólnie wypracowują ciekawe i niestandardowe rozwiązania. Dzięki temu wszyscy ze szkolenia wychodzą z poczuciem „oświecenia”, co motywuje i zachęca do wdrożenia zdobytej wiedzy w swojej pracy zawodowej. Jeśli chcesz być uczestnikiem tego doświadczenia bądź do końca szkolenia.

3. Wyniesiesz ze szkolenia tyle, ile sam dasz z siebie

Jeśli ze szkolenia chcesz wynieść coś więcej niż trochę ciastek, długopis i zestaw materiałów szkoleniowych, potrzeba twojej całkowitej uwagi i zaangażowania. Staraj się wykonać wszystkie zadania, które zadaje ci trener. Nie wiesz przecież, co przyda ci się w przyszłości. Warto wyciszyć telefon i wylogować się z Facebooka, a najlepiej nie korzystać z Sieci w ogóle. Jeśli decydujesz się na udział w szkoleniu, podaruj sobie komfort zdobywania wiedzy w bezstresowych warunkach.