Szkolenia

Szkolenia prowadzimy w sposób dynamiczny angażując uczestników za pomocą pytań i przygotowanych zadań. Zachęcamy uczestników do wzajemnej pomocy i dzielenia się wiedzą, co pomaga w nawiązaniu relacji i zbudowaniu fajnej atmosfery.

Twoja firma lub organizacja jest zainteresowana szkoleniem?

Napisz do nas: kontakt@absolwencinawalizkach.pl

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych: nr 2.12/00221/2017

Programy naszych szkoleń

W ciągu roku organizujemy wiele różnych szkoleń z zakresu marketingu, sprzedaży, Microsoft Excel, tworzenia stron internetowych (WordPress) oraz umiejętności osobistych. Szkolenia „otwarte”, w których może wziąć udział każdy, najczęściej odbywają się w Krakowie i Poznaniu. Szkolenia zamknięte, dla konkretnych grup, realizujemy na terenie całego kraju.

Terminy szkoleń „otwartych” ›

Terminy szkoleń dla firm i organizacji ustalamy indywidualnie.

 

JAK DOBRZE PRZEŻYĆ SZKOLENIE?

 

  1. Nauka rozpoczyna się dopiero po szkoleniu (?)

Podobnie, jak nauka rozpoczyna się po szkole, nie każde szkolenie wprost i bezpośrednio, i też nie zawsze, pomoże ci w rozwiązaniu twoich zawodowych trudności. Wiele osób przychodzi na szkolenie z myślą i nadzieją, że będą mogli skonsultować z trenerem swój indywidualny przypadek. Nie zawsze jest na to czas, a poza tym szkolenie nie jest usługą konsultacyjną. Jeśli potrzebujesz tylko konsultacji, aby zdobyć wiedzę i umiejętności do rozwiązania swoich indywidualnych przypadków, nie idź na szkolenie. Szkoda twojego czasu. Lepiej zainwestować w eksperta, który udzieli ci konsultacji face to face.

  1. Najciekawsze rzeczy są najczęściej pod koniec szkolenia

Z tego powodu nie uciekaj szybko ze szkolenia. Wytrwaj do końca. Często jest tak, że w wyniku wielogodzinnej grupowej pracy, wymiany myśli i zaangażowanej rozmowy, trener z uczestnikami wspólnie wypracowują ciekawe i niestandardowe rozwiązania. Dzięki temu wszyscy ze szkolenia wychodzą z poczuciem „oświecenia”, co motywuje i zachęca do wdrożenia zdobytej wiedzy w swojej pracy zawodowej. Jeśli chcesz być uczestnikiem tego doświadczenia bądź do końca szkolenia.

  1. Wyniesiesz ze szkolenia tyle, ile sam dasz z siebie

Jeśli ze szkolenia chcesz wynieść coś więcej niż trochę ciastek, długopis i zestaw materiałów szkoleniowych, potrzeba twojej całkowitej uwagi i zaangażowania. Staraj się wykonać wszystkie zadania, które zadaje ci trener. Nie wiesz przecież, co przyda ci się w przyszłości. Warto wyciszyć telefon i wylogować się z Facebooka, a najlepiej nie korzystać z Sieci w ogóle. Jeśli decydujesz się na udział w szkoleniu, podaruj sobie komfort zdobywania wiedzy w bezstresowych warunkach.

  1. Certyfikaty i zaświadczenia nie mają żadnej wartości!

Jesteśmy przeciwnikami wszelkiej maści certyfikatów i zaświadczeń. Jeśli chcesz się pochwalić tym w CV, uczyń to w rubryce „umiejętności”, a nie „kursy i szkolenia”. Lepiej jest przedstawić pracodawcy zakres i poziom swoich umiejętności niż fakt, że uczestniczyło się w kilkugodzinnym czy dwudniowym szkoleniu. Mimo naszego nastawienia do tego tematu, przekazujemy uczestnikom zaświadczenia, które nie tylko mogą być miłą pamiątką po szkoleniu, ale i pomóc w różnych sprawach, np. ubiegania się o stypendium czy podwyższę w pracy.

 

Kilka zdjęć z naszych szkoleń

 

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *