Szkolenie z montażu filmowego w Poznaniu (06.11)

11/09/2011Aktualności, Poznań Komentarze (0) Wrzuć na FB

Weź udział w szkoleniu z montażu filmowego. Po tym szkoleniu będziesz potrafił w zgodzie ze wszystkim zasadami zmontować swoje VIDEO CV, filmy z wakacji i z innych imprez. W czasie 5 godzin szkolenia trener na przykładzie odpowiednich fragmentów filmowych zapozna Cię z podstawowymi pojęciami gramatyki języka filmowego, omówi zasady, które od lat należą do tzw. Biblii montażystów, dokona analizy konkretnych rozwiązań narracyjnych, a także podpowie techniki, dzięki którym możesz osiągnąć zamierzony przez siebie efekt.

W końcowej części szkolenia przekazana wiedza zostanie zastosowana w praktyce. Nastąpi wspólne montowanie sceny filmowej z wykorzystaniem programu Sony Vegas Movie Studio HD Platinum.

Termin: 6 listopada 2011, w godz. 9.00 – 14.00

Aby wziąć udział w szkoleniu wypełnij formularz zgłoszeniowy
i dokonaj wpłaty 70 zł na konto Stowarzyszenia.

Miejsce: Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu,
ul. T. Kutrzeby 10, sala 305NB (nowy gmach)

Szkolenie odbędzie się max. w grupie 12- osobowej.

Kontakt z trenerem

Ewa Przyjazna – absolwentka Filmoznawstwa na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz dwuletniego studium operatorsko-montażowego organizowanego przez Fundację Filmowiec z Poznania; obecnie swoją edukację kontynuuję na  studiach podyplomowych w zakresie Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi.

 

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz politykę prywatności (przeczytaj). Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *