Szkolenie z tworzenia E-CV w Krakowie

18/05/2015Aktualności, Kraków Komentarze (0) Wrzuć na FB

13 maja przeprowadziliśmy pierwsze tego typu szkolenie z tworzenia E-CV na platformie Nojobnofun.pl. W szkoleniu wzięli udział uczestnicy projektu „Pracuję w NGO” realizowanego przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych.

Szczegóły o wydarzeniu są tutaj.

Szkolenie trwało ok. 3 godzin, w czasie których opowiedzieliśmy o idei E-CV, korzyściach z jego posiadania i możliwości podpięcia własnej domeny pod E-CV. Pozostałą, największą część czasu przeznaczyliśmy na tworzenie E-CV od podstaw. Omówiliśmy i przeszliśmy z uczestnikami szkolenia przez wszystkie etapy tworzenia E-CV i wszystkie jego ustawienia.

E-CV daje duże możliwości. Nic nie dzieje się samo, trzeba ruszyć głową, aby kreatywnie i skutecznie wykorzystać potencjał E-CV. Szkolenie, które przeprowadziliśmy miało właśnie to na celu. Kiedy bowiem masz już E-CV, to nie wystarczy bowiem wrzucić tylko historię wykształcenia i dotychczasowego zatrudnienia oraz podanie kilku umiejętności. Warto rozszerzyć E-CV o portfolio zdjęć i grafik. Można też pisać bloga, który może również pełnić rolę portfolio copywritersko-dziennikarskiego.

Nie masz żadnych zdjęć, które obrazowałaby twoją pracę czy hobby? Najprostszym sposobem na wykorzystanie portfolio w swoim E-CV jest pobranie jakiś grafik z darmowej bazy zdjęć, których w Internecie nie brakuje. Następnie w dowolnym programie graficznym nanieś na daną grafikę w zwięzłej formie swój cel zawodowy, opis hobby, zainteresowania czy przemyślenia itd.

Możliwości jest wiele, ale wybór jest twój!

 

 

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *