Wspieraj nas

Czym się zajmujemy?

Organizujemy w ciągu roku wiele bezpłatnych szkoleń. Wesprzyj nas swoją złotówką 🙂 abyśmy mogli robić więcej fajnych rzeczy!

Na co przeznaczymy Twoje pieniądze?

Przede wszystkim na podstawowe opłaty związane z naszą działalnością, jak serwer i domeny internetowe, kwalifikowany podpis elektroniczny do wysyłania dokumentów do różnych urzędów, tusz do drukarki, papier ksero, znaczki pocztowe, itd. W skali roku wychodzi dość spora suma.

Jak odliczyć darowiznę od podatku?

Do PIT-37 dołącz załącznik PIT/O. W polu nr 11 wpisz całkowitą kwotę darowizny wpłaconą do organizacji społecznym w roku, za który wypełniasz PIT-37. Jeśli wypełnisz PIT-37 w 2021 r., to PIT-37 obejmować będzie darowizny wpłacone w 2020 r.

W polu D wpisz nazwę naszej organizacji wraz z kwotą, jaką nam przekazałaś(eś) w danym roku kalendarzowym. Zachowaj potwierdzenie wykonania przelewu darowizny ze swojej bankowości elektronicznej (plik PDF).

Wybierz metodę wpłaty darowizny


Wpłać darowiznę szybkim przelewem lub BLIK-iem

Na naszej stronie możesz dokonać wpłaty darowizny na cele statutowe Stowarzyszenia "Absolwenci na walizkach" i w tym celu udostępniamy płatności elektroniczne. W wygodny sposób możesz dokonać wpłaty darowizny. Dostępne formy płatności to:

  • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  • Płatności online
  • Płatności mobilne BLIK

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez wpłacającego kartą płatniczą przyjmujący wpłatę dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Wpłacającego.


Wpłać darowiznę przez PayPal

Kliknij w przycisk PayPal, aby przejść do strony płatności. Jeśli nie masz swojego konta PayPal, możesz zapłacić swoją kartą płatniczą.


Wpłać darowiznę tradycyjnym przelewem

Numer konta:
tytuł przelewu: