Załóż E-CV z własną domeną i adresem e-mail

09/05/2015Kariera, praca, rozwój Komentarze (0) Wrzuć na FB

Od dziś na platformie Nojobnofun.pl utworzysz E-CV z własną domeną i adresem e-mail. E-CV najczęściej zakładają osoby szukające (lepszej) pracy, freelancerzy i wolontariusze.

Jest to dla nas moment przełomowy, gdyż doprowadziliśmy platformę Nojobnofun.pl do takiej postaci, o jakiej marzyliśmy, a dzięki której nasze E-CV będą jeszcze bardziej profesjonalne.

Jakie mamy teraz możliwości?

Jeśli założysz na platformie E-CV i kupisz własną domenę, to po przekierowaniu jej na nasz serwer twoje E-CV będzie widoczne w sieci pod twoją własną domeną, a nie, jak to było dotychczas, pod adresem subdomeny typu kowalski.nojobnofun.pl.

Dodatkowo, możemy utworzyć ci adres e-mail w twojej domenie typu jan@kowalski.pl. Poczta będzie obsługiwana przez Gmaila. Nasze Stowarzyszenie korzysta z programy Google non profits, dzięki czemu możemy dać wam – beneficjentom Stowarzyszenia „Absolwenci na walizkach” – dostęp do darmowych wersji płatnych produktów Google.

Nie tylko Gmail, ale także dysk o pojemności 30 GB, gdzie możesz przechowywać ważne pliki. Warto robić kopie zapasowe swoich dokumentów gdzieś w chmurze. W przypadku awarii komputera lub zaginięcia pendrive’a nie utracisz swoich cennych danych.

Więcej informacji o nowych możliwościach na stronie http://nojobnofun.pl/e-cv-z-wlasna-domena

e-cv-wlasna-domena

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *